SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Alışverişimi hangi ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirim?

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı/banka kartı, havale/EFT, seçeneklerinden biri  ile yapabilirsiniz.


Alışverişimi taksitlendirme imkânım var mı?

Hayır, alışverişlerinizde taksitle ödeme imkanı bulunmamaktadır.


Üyelik formunda paylaştığım bilgilerim güvende mi?

www.ecza360.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.


Kredi kartı bilgilerim güvende mi?

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir..


Siparişim kaç günde teslim edilir?

Ürünler siparişten sonra 3-7 iş günü içerisinde yüklenecektir. Havale ile yapılan ödemelerde ise havalenin ulaşmasını takip eden 3-7 iş günü içinde yükleme gerçekleşir.
 

Siparişimin takibini nereden yapabilirim?

Web sayfamız üzerindeki Sipariş Takip seçeneğinden sipariş detayınıza bakabilirsiniz.
 

Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

 

Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?

 

Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler Ecza 360 geri gönderilir.