Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺345,51 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺178,50 KDV Dahil
₺210,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺436,00 KDV Dahil
₺545,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺191,25 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺229,50 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺161,50 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺551,65 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺560,15 KDV Dahil
₺659,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Toplam 24 / 43 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Yüz için Güneş Ürünleri

 

Güneşle özdeşleştirdiğimiz yaz aylarını iple çekeriz. Tatil, dinlenme ve deniz aklımıza gelir. Yanı sıra güneşlenmeye özlem duyarız. Vücudumuzun D vitamini ihtiyacı için de güneş banyoları önerilir. Denizin tadını çıkarırken bronzlaşmayı hedefleyenler, güneşte daha fazla vakit geçirirler. Bu noktada cildi ve özellikle yüzü güneşin zararlı etkilerinden koruyan güneş koruyucu ürünler devreye girer.

 

Güneş Koruyucu Ürünler Ne İşe Yarar?

 

Cilt ve zararlı güneş ışınları arasında koruyucu bariyer oluştururlar. Böylece, kızarıklık ve yanığın önüne geçilir. Cildin kırışıp yaşlanması geciktirilir. Çillenme ve lekelenme gibi sorunlar önlenir ve kanser riski azaltılır.

 

Ürünler yüz kremi, yüz ve vücut sütü/ spreyi, güneş yağı ve bronzlaştırıcı formlarında olabilir. Açık tenlilerde ve bebeklerde koruyucu ürün kullanımı daha da önemlidir.

 

Güneş koruyucu ürünler güneşe çıkmadan kullanılmalıdır. Uygulamaya, el ve dekolte bölgesi dahil edilmelidir. Terleme, suyla temas sonrası tekrar koruyucu sürülmeli ve göz çevresi temasından kaçınılmalıdır. Güneş koruyucuların, alkol, paraben ve silikon içermemeleri sorgulanmalıdır. İki saatte bir uygulanmaları optimum etki yaratır.

 

Güneş Koruyucu Yüz Kremleri

 

Güneş koruyucu kremler, kirlilik, yaşlanma etkileri ve oksidatif strese karşı koruma sağlar. İçerikleri, hyalüronik asit, niasinamid vb. ilavelerle zenginleştirilir. Kau pe çiçeği, su sümbülü, keçiboynuzu tohumu tuzu gibi doğal maddeler, cildi korurken şımartırlar.

 
  • Sebumu dengelerler.
  • PH uyumludurlar.
  • Parlamayı önlerler.
  • Suya dayanıklıdırlar.
  • Cildi besler ve nemlendirirler.
  • Hoş kokuludurlar.
  • Dermatolojik onaylı ve uzun ömürlü olmaları beklenir.
 

Güneş Koruyuculu Yüz Ve Vücut Sütleri

 

Cildi koruyarak bronzlaştırmayı amaçlayan ürünlerdir. Süt formları sayesinde yapışkan bir his yaratmadan cildi nemlendirir ve tazelerler.  İçeriklerinde bulunan Frangipani çiçeği gibi nadide çiçek özleri sayesinde hoş kokulu bir bakım sağlanır.

 

Güneş Koruyucu Yağlar

 

Güneş koruyucu yağlar, diğer güneş ürünleri gibi UVA ve UVB koruması sağlar. Aynı zamanda çiçeksi kokuları mutluluk verir. Üzüm yağı gibi zengin içerikleri cildi besler.  Üretim amaçları ışıltılı bronzluk oluşturmak ve yağlanmanın önüne geçmektir. Cilt hassasiyetlerini karşılamaları beklenir.

 

Bronzlaştırıcılar

 

Özellikle genç kızlar, yaz aylarında süt beyaz bir ciltle dolaşmaktan kaçınır. Ciltlerinin ışıltısından ödün vermeden çikolata rengine bürünmek için yapamayacakları şey yok gibidir. Tam da bu noktada cilt tonunu eşitleyen, renkli dokudaki bronzlaştırıcı ürünler devreye girer. Koruma düzeyi yüksek bronzlaştırıcılar kırışıklıkları önler.

 

Siz de ihtiyaç duyduğunuz yüz için güneş ürünlerini ecza360’tan sipariş vererek markanın ürettiği yüksek SPF değerli güvenilir ürünler sayesinde güneşin tadını gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.