Kolonya
₺8,50 KDV Dahil
₺10,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Ayak Bakımı
₺128,00 KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Vücut Bakım
₺276,00 KDV Dahil
₺345,00 KDV Dahil
Vücut Temizleme & Duş Jeli
₺112,73 KDV Dahil
₺132,62 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Nemlendirici & Onarıcı
₺140,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Toplam 24 / 66 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Vücut Bakım

 

Vücudun sağlıklı ve bakımlı görünmesinin temel kaynaklarından olan vücut bakımı, cilt bakımı gibi ihmal edilmemesi gereken konulardan biridir. Vücut bakımı, dikkat edilmesi gereken bir rutin ister ve vücudun olası problemlerine karşı önlem almayı gerektirir. Genetik yatkınlık, çevresel faktörler ve fazla kozmetik işlem görmenin neticesinde oluşan sorunlar, vücudun bakıma ihtiyaç duyduğunu kanıtlar. Bu sorunların çözümü için dermokozmetik başta olmak üzere doğru kategori ürünlerine yönelmek gerekir.

 

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Vücuda doğru işlemlerle ve ürünlerle bakım yapıldığında mevcut sorunların yavaş yavaş azalması mümkündür. Önemli olan problemi tespit etmek ve bu probleme iyi gelecek ürünlere yönelmenizdir. Vücut bakım ürünleri aracılığıyla ölü hücreleri yenileyebilir, vücudun ihtiyaç duyduğu nemi verebilir ve vücudunuzu gerçekten temizleyebilirsiniz.

 

Doğru vücut bakım rutini için öncelikle vücudun ihtiyacı belirlenir. Görünürde bir sorun yoksa bile cilt gibi vücut da bazı ihtiyaçları karşılamanızı ister. Bunlardan biri duş sırasındaki temizliktir. Vücut temizleme ve duş jeli ürünleri kullanılarak temizlik yapmak kısa süren bir bakım rutinidir. Kullanılan ürünler aracılığıyla vücudun temizlenmesi, nem kazanması ve ölü hücrelerin vücuttan arındırılması sağlanır. Nemsiz ve kuru vücuda ayrıca nem vermek amacıyla da nemlendirici vücut bakım kremleri kullanılır. Yine ihmal edilen ayak bakımı da vücudun sağlıklı ve onarılmış görüntüsü için dikkate almanız gereken bakım rutinleri arasındadır.

 

Vücut Bakım Ürünleri ile Sağlıklı Görüntünüzü Destekleyin

 

Vücut bakım ürünleri, ihtiyaca göre kullanıldığında sağlıklı ve temiz bir vücut görüntüsüne önayak olur.  Ürünleri bakım rutinine eklemeden önce detaylı bir ürün araştırması yapmak şarttır. Vücudun irrite olacağı ve  ciddi yan etkiler göstereceği ürünlerin içeriklerine göz atmak gerekir. Tüm araştırma işlemleri tamamladıktan sonra vücut bakım ürünleri ile istediğiniz sonuçları almak çok daha kolaylaşır.

 

Vücut bakım için uygulayabileceğiniz peeling ürünleri, gözenekleri sıkılaştırır ve alttaki yeni hücreleri ortaya çıkarır. Vücut bakım için öne çıkan bir diğer ürün olan sıkılaştırıcılarla da ciltteki ve vücuttaki kırışıklık görüntüsü azalır.  Vücut bakım için alınan ürünler, dairesel masaj hareketleriyle vücuda ve cilde ulaşır. Tüm vücut bakım ürünlerine ulaşmak için ecza360 sitesinde arama yapabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.


Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.