Saç Bakım Ürünleri
₺579,60 KDV Dahil
₺644,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç Bakım Ürünleri
₺216,81 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Saç Bakım Ürünleri
₺1.106,10 KDV Dahil
₺1.229,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç Bakım Ürünleri
₺503,10 KDV Dahil
₺559,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç Bakım Ürünleri
₺413,10 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
Saç Bakım Ürünleri
₺206,10 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil

Saç Bakım Ürünleri

 

Saç bakımı, temizlik ve bir kozmetik eylemidir. Saçlar kadın ve erkeklerin vazgeçemeyeceği en önemli aksesuarlardan biridir. Saçlarımızın bakımlı ve güçlü görünmesi, parlak ve canlı olması önemlidir. Saç bakımı ve Saç bakım ürünleri kişi ve saç özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Saçlarımızın sağlıklı ve düzenli görünebilmesi için doğru saç bakımına ihtiyaç vardır. Bakım yapılmayan saçlarda; mat görünüm, sönüklük ve uçlarında kırıklar meydana gelebilir. Saçlarımızın zarar görüp yıpranmaması için fön, saç maşası ve düzleştirici gibi ürünlerden uzak durmak gerekir. Ayrıca saç bakımı yaparken kimyasal ürünler değil, doğal ürün kullanımı tercih edilmelidir.

 

Saç Bakım Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

 

Saç bakımı faydaları, yıpranmış saçları onarır ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. İncelmiş olan saç tellerini kalınlaştırarak kırılmaları ve kopmaları önler. Saçlarımızın daha sağlıklı uzamasına katkıda bulunur. PanPlus Gold Saç Losyonu (125ml) Saç bakım ürünleri arasında yer alır. Bu ürün, saçların kökten uca beslenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Yıpranma, kırılma, güçsüzleşme ve dökülme gibi sorunlara karşı etkili bir üründür. Saç köklerini canlandırarak yeni saçların çıkmasını sağlar. Dış etkenler nedeniyle yıpranmış saçlara onarım yapar.

 

Bu saç bakım ürünleri düzenli kullanım sağlandığında saçları güçlendirerek saç dökülmelerine son verir. PanPlus Gold tüm saç tiplerine uygun bir losyondur. Zayıf, güçsüz ve ince telli saçlar için ekstra etkili bir üründür. Kuru ve temiz saç köklerine 20 saniye boyunca masaj yaparak uygulanır. Uygulama sonrası saçın yıkanması gerekmez. Ürün doğal tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğundan hiçbir yan etki ve alerjiye sebebiyet vermez.

 

Huile Lacte Capillaire(100 ml), koruyucu,  nemlendirici ve koruyucu bir saç yağıdır. Saçı nemlendirerek yumuşamasına yardımcı olur. Alkol ve su içermez. Güneşe maruz kalan, kuru veya ıslak saçlara 20 cm uzaklıktan sıkılarak kullanılır.

 

Marc Anthony Argan Oil Saç Spreyi oldukça etkili saç bakım ürünleri arasında yer alır. Keratin, argan yağı ve üzüm çekirdeği yağından oluşur. Saçlara parlaklık verir ve nemlendirmeye yardımcı olur. UV korumasına sahiptir. Paraben, sülfat ve DEA içermez. Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. iyice çalkalayarak saçtan 10 cm uzaklıkta tutularak sıkılır ve durulama yapmaya gerek yoktur.

 

Marc Antony Tüm Saçlar İçin Bakım Kürü, günlük kullanıma uygundur. Durulamaya gerek yoktur ve saç dökülmelerine karşı etkilidir. Üzüm çekirdeği yağı ve elma kökünden oluşan bu ürün, saçların daha sağlıklı oluşmasına yardımcı olur.

 

Saç Bakım Ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için ecza360 sayfasını ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.