Omega 3 & Balık Yağları
₺291,06 KDV Dahil
₺294,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Omega 3 & Balık Yağları
₺222,75 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Omega 3 & Balık Yağları
₺130,26 KDV Dahil
₺131,58 KDV Dahil

Omega 3 & Balık Yağları

 

Sağlıklı yaşamın anahtarlarından biri olan Omega 3 ve balık yağları, vücudun doğal ihtiyaçları arasında yer alır. Bu takviyeler, aktif hayatın önemli bir parçasıdır. Bağışıklığı güçlendiren bu ürünler, bedensel ve ruhsal pek çok fayda sağlar. Enerjik bir yaşam sürmeyi kolaylaştırarak çeşitli sağlık sorunlarına karşı koruyucu bir görev üstlenir.

 

Sağlık Sorunlarına Çözüm Getiren Balık Yağı Çeşitleri Nelerdir?

 

Balık yağları form, aroma ve yaş gruplarına göre çeşitlilik gösterir. Çocuk ya da yetişkinlere özel içerikler ile üretilir. Kapsül olan ürünler, yetişkinler tarafından kolay bir şekilde tüketilir. Genellikle, yumuşak bir jelatin tabakasından yapılarak beslenme şekillerine destek olur. Diğer ürünler, çocukların damak tadına uygun lezzetlerde üretilir. Kas ve kemiklerinin gelişmesini sağlayan yağlar, sıvı ve çiğnenebilir tabletler olarak tüketilir. Bebek mamasına karıştırabilir ya da şırınga yardımı ile içirebilirsiniz. Çocuklarınızın sağlıklı gelişimini olumlu yönde etkiler.

 

Vitamin Desteği Olan Omega 3’ü Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler Nelerdir?

 

Balık yağları ve Omega 3, kullanım amaçlarına göre tercih edilir. İçeriklerine göre seçilmesi gereken ürünleri tüketecek kişinin yaşı da oldukça önemlidir. Meyve özleri ile yapılan ürünler, çocukların damak tadına uygundur. Lezzeti, kokusu ve görünümü ile çocuklara hitap ederek keyifli bir kullanım imkânı tanır. Ürün içeriğinde bulunan bileşenlere alerjiniz olup olmadığını da öğrenmeniz gerekir. Yüksek kalite standartlarında imal edilen yağlar, vitamin desteği olarak kullanılır.

 

Omega 3 Takviyelerinin Kullanıcılara Sağladığı Faydalar Nelerdir?

 

Omega 3 ve balık yağları, hem zihinsel hem de fiziksel olarak pek çok fayda sunar. Doğal içerikleri sayesinde kemik ve kas gelişimine etki eder. Ağrı ve kireçlenme gibi sorunları büyük oranda azaltır. Yoğun iş hayatının yarattığı stres ile birlikte çeşitli rahatsızlıklar baş gösterir. Ürünler, bu durumda tüketilerek hafızayı güçlendirip dikkat dağınıklığını giderir. Bağışıklığı destekleyen yağlar, kış aylarında hasta olma riskinizi düşürür. Kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayan bu ürünler, olumlu etkileri ile bakım rutininizde önemli bir yere sahiptir. You Plus, Möller’s, Naturopathica, EasyFishoil, Previt, Vitabiotics, Ocutive ve Solgar markalarının Omega 3 ve balık yağları ürünlerini ezca360’tan hemen sipariş verip güvenle kullanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.   Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.