Lekeli Ciltler & Aydınlatıcı
₺637,41 KDV Dahil
₺749,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Lekeli Ciltler & Aydınlatıcı
₺116,61 KDV Dahil
₺137,19 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Lekeli Ciltler & Aydınlatıcı
₺1.121,15 KDV Dahil
₺1.319,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün

Lekeli Ciltler ve Aydınlatıcı

 

Canlı ve parlak bir görünümün önündeki engel olan lekeli ciltler, cilt bakımının en hassas konularından biridir. Doğru ürün ve doğru bakım rutini isteyen lekeli cilt; genetik faktörler haricinde dış etkenlere de bağlı olarak da ortaya çıkar.  Bu tür bir etkinin yarattığı cilt, istenmeyen bir görüntü ile beraber sağlık açısından da ciddi sorunlar yaratır. Düzenli bir cilt bakımının uygulanması ise genetik yatkınlığının yarattığı lekelere dahi çözüm üretir.

 

Lekeli Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Güneş lekeleri, doğum lekeleri ve akne izleri, cildin en göze batan kusurları olarak görülür. Hassas ve düzenli bir bakım isteyen lekeli cilt, formülasyonu iyi ürünler ile kısa sürede toparlanarak güzel bir görüntüye kavuşur. Lekeli cildin iyileşmesi ve leke görünümünün azalması için günde en az iki defa ürünün veya cilt bakım rutininin tekrarlanması gerekir.

 

Formülasyonu ve içeriği iyi hesaplanmış ürünler kullanarak ciltteki leke görünümü azaltmak mümkündür. Lekeli cilt bakımı için öncelikle ürünün en az 3 aylık süreci gözlemlenir. Ürün hızlı etki özelliğine sahip olsa bile lekelerin açılması ve hızla gözden kaybolması için birkaç aya ihtiyacınız vardır. Leke giderici ve leke açıcı kremler, serumlar ve ampüller, cildin nem ihtiyacını giderir, cilt tonunu eşitler ve ışıltılı bir cilt kazandırır.

 

Lekeli Ciltler İçin Doğru Ürün, Düzenli Bakım

 

Lekeli cilt bakımı için uygulamanız gereken ilk adımlardan biri, doğru ürüne yönelmektir. Cildinizin alt tonu da dahil olmak üzere pek çok unsur, ürüne tepki verebilir ve istenen görüntüye engel olur. Bunu önlemek amacıyla cilt tipinize uygun ürünleri seçmeniz gerekir. Özellikle serum ve krem seçimlerinde, cildinizin tepki vereceği içerikleri kullanmamak lazımdır.  Ayrıca içeriği uygun ürünü, düzenli aralıklarla uygulamak ve sonuçları gözlemlemek de önemlidir.

 

Lekeli cilt bakımında, özel formülasyona sahip, cilt tonunu eşitleyen ve aydınlatıcı bir görünüm kazandıran ürünler en doğru ürün seçimleridir. Cilt tonunu eşitlerken aydınlık bir görünümü ihmal etmeyen Darphin, Bioderma, Caudelie, La Roche Posay ve Esthederm markaları, özel formülasyonlarıyla koyu ve cilt tonu eşitsizliği yaratan lekeleri önlerler.

 

Lekeli cilt karşıtı ve aydınlatıcı ürünlere ulaşmak ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için ecza360 aracılığıyla kategori özelinde filtreleme yapabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.