Kolajen ( Collagen )
₺544,50 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen ( Collagen )
₺865,76 KDV Dahil
₺874,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen ( Collagen )
₺792,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen ( Collagen )
₺717,26 KDV Dahil
₺724,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen ( Collagen )
₺887,04 KDV Dahil
₺896,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo

Kolajen (Collagen)

 

Cildin yeniden yapılanmasına destek olan kolajen, zamanın olumsuz etkilerine meydan okumanızı sağlar. İnsan vücudunda bulunan hücreler tarafından üretilen bu protein türü, bağ dokularını güçlendirmekle görevlidir. Dışarıdan alınan bu takviye türü ile kötü yaşam koşullarının etkilerini kolaylıkla iyileştirebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde fiziksel ve ruhsal sağlığınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz.

 

Cilt Görünümünü İyileştiren Kolajenin Önemi Nedir?

 

Kolajen vücutta pek çok işleve sahiptir. Tırnak ve saçlarda yaşanan kırılmalar, kemik ağrıları, sindirim sistemi ve kalp rahatsızlıkları gibi sorunlar, bu protein türünün eksikliğinden olabilir. Yorucu bir hayatın getirdiği eksiklikleri tamamlar. Zayıflamadan kaynaklanan sarkma, güneş ışınlarının yarattığı leke ve sivilceler ve spor ile oluşan ağrıların giderilmesini sağlar. Cilt görünümü üzerinde düzeltici bir etkiye sahiptir. Enerjinizi yükselterek kas dokularını dinç tutar. Yenileme özelliği ile dikkat çekerek birçok probleme çözüm sunar. Organlarınızın dayanıklılığını pekiştiren bu ürün, güçlü bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Sporcular tarafından besin takviyesi olarak görülür. Kolajen, zararlı etkilere karşı mücadele gücünüzü büyük oranda artırır. Metabolizmadan fiziksel görünüme kadar sayısız avantajı bulunur.    

 

Mucizevi Etkisiyle Ön Plana Çıkan Desteğin Türleri Nelerdir?

 

Kolajen, insan vücudunda kemik, kas ve eklemler ile saç ve tırnaklarda bulunur. Bu protein türü, işlevsel yapılarına göre 5 tipe ayrılır. Tip 1, vücudun büyük bir bölümünü kapsar. Güçlü ve esnek cilt yapısı ile kasları oluşturur. Liflerden meydana gelen bu tip deri, kemik ve bağ dokusu ile dişleri bir arada tutar. Kas ve organların yapısını düzenleyen Tip 2, eklem ve kıkırdakları iyileştirir. Tip 3 ve Tip 4 ise, cildinizin su tutmasını önleyerek canlı görünmesine de yardımcı olur. Ürünlerin ihtiyaç ve yaş grubu göz önünde bulundurularak alınması gerekir. Vücudunuzdaki sorunları öğrendikten sonra tüketmeniz proteinin verimini artırır. Kremler, cilt problemlerini çözüme kavuştururken hap ve kapsül formunda olanlar ise sindirim sisteminizi güçlendirir. Ürünler, çilek ve karpuz gibi farklı aromalar ile zenginleştirilerek rahatlıkla tüketilir. Assos NC-II Native, Solgar, Vital ve Barbaris Liquid gibi markaların ürünleri arasından uygun tercihi yaparak tüketebilirsiniz. Kolajen ürünlerini ecza360’tan hemen sipariş verip güvenle kullanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.