• Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra, seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında Kargonuzda Hasar ya da ezilme olduğunu düşünüyorsanız Lütfen Kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu Düzenletiniz.

 

  • Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
     
  • https://www.ecza360.com/ güvenilir bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Birçok e-ticaret sitesi gibi sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz ancak nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

  • Markamız ECZA360, kendi sektöründe en hızlı kargo teslimat sürelerini müşterilere vaat etmektedir. İnternet sitemiz https://www.ecza360.com/  üzerinden verilen siparişlerin olabilecek en kısa sürede kargo şirketine teslim edilmesi önceliğimizdir. Hafta içi günler sitemize saat 17:00’ye kadar ulaşan siparişler aynı gün, bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Cuma saat 17:00’den sonra ve hafta sonu boyunca sitemize ulaşan siparişler ise takip eden ilk Pazartesi günü kargo şirketine teslim edilebilir.

 

Her türlü soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.