Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺345,51 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Spf 20 & 50 Arası
₺266,80 KDV Dahil
₺269,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Spf 20 & 50 Arası
₺335,75 KDV Dahil
₺395,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Spf 20 & 50 Arası
₺336,10 KDV Dahil
₺339,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Bronzlaştırıcılar
₺191,25 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺178,50 KDV Dahil
₺210,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Vücut İçin Güneş Ürünleri
₺520,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Yüz İçin Güneş Ürünleri
₺436,00 KDV Dahil
₺545,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Toplam 24 / 75 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Güneş Ürünleri

 

Cilt bakım rutininin önemli bir parçası olan güneş ürünleri, yaz ya da kış fark etmeksizin kullanılır. Güneş ürünleri, cildin hassas yapısını koruyarak leke, isilik, sivilce ve gerginlik gibi bozulmaların ortaya çıkmasını engeller. UVA ve UVB ışınlarının ciltte etki bırakmasını önleyen bu ürün grubu, etkili içeriği ile tam koruma sağlar. Kullandığınız koruyucu krem, losyon ve sprey çeşitleri, sağlığınızı önemsediğinizin göstergesidir.

 

Cilt Dostu Güneş Ürünleri Nelerdir?

 

Cilt dostu ürünler, her koşulda koruma imkânı sağlar. Yetişkin ve çocuklara özel olarak geliştirilen koruyucular, farklı formüllere sahiptir. 20 ile 50 faktör arasında geniş bir yelpazeye yayılan bu ürün grubu ile cildinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz.

 

Güneş ürünleri, kullanılma zamanına göre sınıflandırılır. Güneşe çıkmadan önce sürülmesi gereken koruyucu ve bronzlaştırıcılar ile güneş sonrası cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye destek olan bakım losyonlarını kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz.       

 

Koruyucu Ürünlerin Cilt Sağlığınıza Etkileri Nelerdir?

 

Güneş ürünleri içerisinden ihtiyacınız olanı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler mevcuttur. Cilt yapısına göre kullanılan ürünler, verimli bir performans gösterir. Nemlendirip güneşin zararlı ışınlarının yarattığı etkileri en aza indirir. Hücre yenilenmesini sağlayarak sağlıklı bir bronzluk sunar. Cildi besleyip D vitamini ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Pürüzsüz bir bronzlaşma sağlayarak cilde bakım yapar. Ciltte görülme ihtimali olan kalıcı leke ve güneş yanıklarını engeller.    

 

Güneş İle Arkadaş Olmanızı Sağlayan Ürünler Nasıl Kullanılır?

 

Cilt sağlığı üzerinde etkili bir role sahip olan bu ürün grubu, erken yaşlanma ve leke gibi sorunların görülmesini önler. Yüksek koruma sağlayarak cildin nem dengesini de korur. Parlak ve temiz bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce sürülmesi gereken koruyucuların cilt tarafından emilmesi beklenir. Su ile temas ettikten sonra ya da iki saatte bir yenilenerek koruyuculuğu devam ettirilir.

 

Güneşten sonra ise nemlendirici ve yatıştırıcı etkilere sahip olan ürünler kullanılır. Düzenli olarak sürülmesi gereken bu ürün çeşitliliği, cildinizin bozulmasını önler. Güneş ürünleri Bioderma, La Roche Posay, Institut Esthederm, Babe, Caudalie ve Vichy gibi farklı markalardan oluşur. Doğru güneş ürünleri arasından ihtiyacınız olanı ecza360’dan hemen sipariş verip güvenle kullanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.      


Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.