Emzirme Ürünleri
₺148,75 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Emzirme Ürünleri
₺136,85 KDV Dahil
₺161,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün

Emzirme Ürünleri

 

Hamilelik süresi boyunca, vücudunuz bebeğinize ihtiyacı olan maddeleri vermek için hazırlanır. Sonrasında, çocuğunuzu anne sütü ile beslediğiniz emzirme süreci başlar. Yardımcı ürünler ile yeni doğan bebeğinizi anne sütü ile besleyebilir ve bağışıklığını güçlendirebilirsiniz. Onların bu doğal sürece sağlıklı ve konforlu bir şekilde eşlik etmesine destek olur.   

 

Annelik Mucizesini Yaşatan Emzirme Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 

Emzirme, anne ve bebeğin paylaştığı en özel anlardan biridir. İlgili ürünler, onların kendisini gergin hissetmemelerine yardımcı olur. Beslenme anında ortaya çıkan sorunları en aza indirir. Ürün çeşitleri arasında bulunan sıvı takviye edici gıda, ebeveynlerin beslenmesini destekler. Göğüs pompaları, beslenme süreci üzerinde etkili bir role sahiptir. Bebeğinize süt sağlayarak güvenli torbalarda saklamanıza yardımcı olur. Sütün besin değerlerini koruyarak saklama poşetlerini buzdolabına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Özel tasarlanan bu ürünler, yaşadığınız sürece olumlu yönde katkıda bulunur.

 

Emzirme Ürünlerinin Yarattığı Destekleyici Sistemin Görevleri Nelerdir?

 

Bebeklerin anne sütü ihtiyacını karşılayan bu yardımcı ürünler, annelere önemli ölçüde destek olur. Kaliteli ve güvenli malzemelerden üretilen pompalar, sütü sağarak depolamanızı sağlar. Bebeğinizin sağlığını önemsediğini göstererek sütü doğal içeriğini kaybetmeden muhafaza eder. Saklama poşetleri, kilitli ağzı sayesinde sütü sızdırmadan güvende tutar. Dondurucuda dik bir şekilde durarak az yer kaplar. Emzirme sürecini doğal akışı içerisinde yaşamanızı sağlayan bu destekleyici ürünler, bebeklerin kavrama becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur.

 

Beslenme Sürecinin Konforunu Artıran Ürünlerin Avantajları Nelerdir?

 

Yeni doğan bebeklerin anne sütüyle beslendiği bu süreç, önemli bir andır. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini etkiler. Yardımcı ürünlerden destek alarak bebeğinizin doğru bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Çalışan annelere kolaylık sağlayan pompa ve poşetler ile bebeğiniz zamanında beslenmesine devam eder. Sağlıklı materyallerden imal edilen bu ürünler, kesintisiz bir süreç sunar. Pratik bir kullanım imkânı tanıyarak zamandan kazanmanızı sağlar. Evden çıkmadan önce sütünüzü sağarak hazır hale getirebilirsiniz. Ürünler, anne ile bebeğin arasındaki duygusal bağı güçlendirir. Previt Positive sıvı, Nimo ile Lansinoh manuel ve elektronik göğüs pompası ile süt saklama poşeti çeşitleri hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Emzirme ürünlerini ecza360’tan hemen sipariş verip güvenle kullanabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.