Cilt Temizleme Ürünleri
₺179,27 KDV Dahil
₺210,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Cilt Temizleme Ürünleri
₺182,32 KDV Dahil
₺214,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Cilt Temizleme Ürünleri
₺12,67 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
Cilt Temizleme Ürünleri
₺179,39 KDV Dahil
₺224,24 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Cilt Temizleme Ürünleri
₺224,83 KDV Dahil
₺264,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Cilt Temizleme Ürünleri
₺182,32 KDV Dahil
₺214,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Toplam 24 / 71 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Cilt Temizleme Ürünleri

 

Cilt temizliğinin amacı; cildin üzerinde toplanan makyaj artıkları, kir, toz ve yağ gibi ölü hücrelerden arınmasıdır. Cilt temizliği cildin hava almasını sağlar. Deforme olmasını ve yıpranmasını engeller. Cildin beslenerek yenilenmesine yardımcı olur. Doğru tercih edilen cilt temizleme ürünleri cildin doğallığını bozmadan nem ve yağ dengesini korur.

 

Cilt Temizleme Ürünleri Neden Kullanılmalıdır?

 

Cilt temizleme ürünleri düzenli ve günlük kullanıldığında ciltte derinlemesine bir temizlik sağlar. Cildi canlı ve bakımlı tutar. Kaliteli dermokozmetik cilt temizleme ürünleri ile cilt sıkılaşır ve pürüzsüz bir görünüm kazanmış olur. Kullanılan temizleme ürünlerinde ph değerinin 5.5 olması ve sabun içermemesi gerekir. Bu özellikte olmayan ürünler cildi tahriş ederek cilt sorunlarına neden olabilir.

 

Cilt Temizleme Ürünleriyle Cildinize Ferahlık ve Canlılık Kazandırın

 

Pürüzsüz ve yumuşak dokulu bir ürün olan La Roche Tolerione Gel Mousse Hassas Ciltler İçin Temizleme Jeli, elimize ılık su alıp köpürtülerek kullanılır. Göz çevresine sürülmez. Yüzümüze hafif dokunuşlarla masaj yaparak uygulanır. Sonrasında iyice durulanıp kurulanmalıdır. Sabah ve akşam kullanıma uygundur. Sert su yumuşatıcı EDTA nemlendirici gliserin ile zenginleştirilmiştir. Koruyucu madde içermez ve ph değeri 5,5’dir.

 

Bioderma Sensibio Cleasing Foamig Gel, nem kaybı yaşayan hassas ciltler için kullanılır. Cildi makyaj sonrasında arındırmaya, temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Önceden ıslatılmış nemli cilde uygulanır. Uygulama yaparken jel köpürür. Bol su ile yıkamak gerekir. Sabah ve akşam kullanılır.

 

Very Rose Eau Mirellaire Hydratante, kuru ciltler için kullanılan gül özlü cilt temizleme suyudur. Tek seferde tüm makyajı çıkarır. Cildi temizleyerek yumuşatır. Çok kuru ciltler için tercih edilen cilt temizleme ürünlerinden biridir.

 

Getle Ultra Rich Soap, hassas ciltler için canlandırıcı cilt temizleme ürünleri arasında yer alır. Organik sertifikalı olup katı bir sabundur. Omega 6-3 organik ketencik yağı bileşenlerinden oluşur ve cildin nemlenmesini sağlar. %99 doğal içeriklere sahiptir. %73 organik tarımla elde edilmiştir. Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. Nemli bir cilt üzerine gün içerisinde birkaç kez uygulama yapılması mümkündür. Elde ovarak köpürtülür ve masaj yaparak cilde sürülür. Uygulama sonrası iyice durulama yapılır.

 

Esthederm L’Osmoclean Cleanser, tüm ciltler için uygundur. Granül içermez. Cilde ferahlık ve yumuşaklık hissi verir. Gözenekleri derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Kullanılan diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini artırır.

 

Cilt temizleme ürünleri için ecza360 sayfasını ziyaret edebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.