• Haziran 24, 2022

  Giriş: Relaktaz® Damla nedir?

  Relaktaz Damlaları, laktoz intoleransı olan kişilerin süt ürünlerini sindirmesine yardımcı olabilecek bir besin takviyesidir.

  Relaktaz® Drops'taki aktif bileşen, sütte bulunan doğal şekerin (laktoz) sindirilebilmesi için parçalanmasına yardımcı olan bir enzim olan laktaz olarak adlandırılır. Bazı insanlarda laktaz enzimi daha az aktiftir ve laktoz intoleransı semptomlarından muzdariptirler. Tipik semptomlar karın krampları, şişkinlik, gaz, ishal ve mide bulantısını içerir. Relaktaz® Damla ölçülebilir miktarda laktaz içerir. Laktoz intoleransını tedavi etmek için önerilen dozlarda ağızdan alındığında laktaz, vücuttaki doğal şekerlerin sindirilmesine yardımcı olur.

   

  anahtar kelimeler: laktaz damlaları, laktoz intoleransı, süt alerjisi

   

  laktaz damlaları, laktoz intoleransı, süt alerjisi
 • Haziran 15, 2022 Blog Zindelik

  Solgar Men's Multiple, yalnızca sağlıklı erkek yetişkinleri desteklemekle kalmayan, aynı zamanda vücudunuzun testosteron üretmesine yardımcı olan kapsamlı bir formül sunar.

  SOLGAR MALE MULTIPLE, solgar male multiple nedir, solgar multivitamin erkek
 • Nisan 21, 2022 Blog

  Ağız ve diş sağlığını korumak, kişisel temizlik rutininin başında gelir. Diş fırçalamak ve ağız bakım ürünleri kullanmak ağız ve diş sağlığını korumak için önemlidir.  İnsanlar ile sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağladığı gibi kendinizi de daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Ağız bakımı adımlarının olmazsa olmazları arasında yer alan ürünler, kendinize olan güveninizi pekiştirir.   

  ağız bakım suyu, ağız bakım suyu kullanımı, gargara suyu, ağız bakım suyu seçimi, ağız bakım, ağız bakımı
 • Nisan 21, 2022 Blog

  Vücudun bazı bölgelerinde meydana gelen çatlak görünümü, doğum öncesi ve sonrası annelerin sıklıkla karşılaştığı sorunların başında gelir. Hormon değişimleri, hızlı kilo alıp verme ve gebelik gibi etkenler cilt bariyerini düzensiz olarak yapılandırır. Çatlak kremleri, bu durumu azaltarak düzeltici bir görev görür. Annelerin cilt sağlığını doğrudan etkileyen ürünler, kişisel bakım içerisinde önemli bir rol oynar.

  doğum sonrası, doğum sonrası çatlaklar, doğum sonrası cilt bakımı, çatlak kremi, doğum sonrası çatlak kremi, doğum sonrası çatlak kremleri
 • Nisan 21, 2022 Blog

  Cildin deforme olmasına sebep olan güneşin zararlı ışınları, leke ve sivilce gibi bazı sorunları da beraberinde getirir. Bu durumlar göz önünde bulundurularak doğru ürün tercih edilmesi önemlidir. Güneş kremi çeşitlerinin cilt yapısına uygun şekilde kullanılması gerekir. UVA ve UVB ışınlarının cildinize verdiği zararı minimuma indirerek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

  güneş kremi, yüksek faktörlü güneş kremi, düşük faktörlü güneş kremi, en iyi güneş kremi
 • Nisan 19, 2022 Blog

  Vücudun en geniş bölgelerinden biri olan cilt, stres, yorgunluk ve çevresel faktörlerden sıklıkla etkilenir. Doğru bir cilt bakımı ile bu tür olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Yoğun hayat koşuşturmacası içerisinde hızlı ve pratik ipuçlarını uygulayarak parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.

  cilt bakım, hızlı cilt bakım, cilt bakım ipuçları, pratik cilt bakım ipuçları, pratik cilt bakım
 • Nisan 19, 2022 Blog

  Bebek bekleme süreci, heyecan vericidir. 9 ay sonra bebeğinizi kucağınıza aldığınızda, karmaşık duygular yaşayabilirsiniz. Anne olmak, tüm alışkanlıklarınızı değiştirip hayatınızı yeniden şekillendirmenizi sağlar. Pratik bebek bakımı ipuçları sayesinde zamanınızı rahatlıkla yönetebilir ve çocuğunuzla sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz.

  anne-bebek, bebek bakım, bebek bakım tüyoları