Bebek Güneş Serisi

 

Hassas ciltlere özel olarak tasarlanan bebek güneş serileri, yüksek koruma vadeder. Güneşin zararlı ışınlarından koruyan ürünler, bebek cildindeki alerji ve tahriş gibi sorunları en aza indirir. Cildin gelişimine yardımcı olan bu ürün grubu, bebeklerin cildini korumak için gerekli önlemler arasında yer alır. Güneş serileri, özel formülleri ile ebeveynlerin beğenisini kazanır.

 

Miniklere Uygun Bebek Güneş Serisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler Nelerdir?

 

Yaz ve bahar aylarında tercih edilen güneş ürünleri, farklı seçeneklere sahiptir. Bebeklerin yaşına uygun seçilip kullanılması gerekir. 0-3 yaş arasına hitap eden alternatifler ile büyük çocukların kullanabileceği ürünler farklıdır. Yüksek performans sağlayan bebek güneş serileri, lekesiz ve yumuşak bir cilt oluşturur. Denizde zaman geçirmeyi seven bebek ve çocukların hassas cildi, tuzun etkisi ile zarar görebilir. Güneş koruyucu ürünler, yanma, isilik ve kızarıklık gibi sorunların meydana gelmesini önler. Ebeveynler, sprey veya krem gibi formlarda tasarlanan ürünler arasından kolay sürebileceklerini tercih eder. Seçim yaparken PH değeri, miktar ve koruma faktörü de önemli bir rol oynar.

 

Bebeğe Uygun Organik Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 

Organik ürünler, bebeklerin cildinin doğal yapısını korur. Doğal yağ ve besleyici bileşenlerin yardımı ile üretilen seriler, çocukların güneşin keyfini çıkarmalarını sağlar. Bitki ve meyve özlerinden alınan destek, bebek güneş ürünlerinin içeriğini oluşturur. Kokuları sayesinde ebeveyn ve çocukları mutlu eder. Bebeklerin güneş ile gönül rahatlığıyla iletişim kurmasını sağlar. Cilt sorunlarına karşı bir önlem niteliğindedir. Bebeklerinizi herhangi bir kimyasala maruz kalmadan korumanıza yardımcı olur.

 

Hassas Ciltleri Koruyan Güneş Serilerinin Faydaları Nelerdir?

 

UVA ve UVB koruması içeren bebek güneş ürünleri, hassas ciltlere uygun olarak tasarlanır. Ekstra besleyici içerikler ile desteklenerek çocukları korur. Cildin pürüzsüz ve yumuşak yapısının zarar görmesini önler. Masaj yapılarak cilde sürülen kremler, oyun oynarken ya da gezerken dahi sürülür. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürülmesi gerekir ve belirli aralıklarla tazelenir. La Roche Posay Anthelios, Bioderma, Vichy, Mustela ve Babe gibi markaların bebek güneş ürünleri, güneşe çıkmadan önce ve sonra kullanılmak üzere ayrılır. Bebek güneş serisi içerisinde yer alan ürünler arasından istediğinizi ezca360’tan hemen sipariş verip güvenle kullanabilir ve bebeğinizi daha iyi koruyabilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.