Akne Sivilce Bakım Ürünleri
₺209,98 KDV Dahil
₺247,03 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Akne Sivilce Bakım Ürünleri
₺259,16 KDV Dahil
₺304,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Akne Sivilce Bakım Ürünleri
₺229,42 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Akne Sivilce Bakım Ürünleri
₺220,58 KDV Dahil
₺259,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Akne Sivilce Bakım Ürünleri
₺229,07 KDV Dahil
₺269,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün

Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri

 

Akne, derinin altında yağ bezlerinin ve kıl köklerinin tıkanması ile ortaya çıkan ve oldukça yaygın olan bir cilt rahatsızlığıdır. Genellikle ergenlik dönemlerinde ve strese bağlı durumlarda ortaya çıkar. Akne oluşumunu engellemenin en iyi yolu cildin temiz tutulmasıdır. Cilt, her gün düzenli olarak ılık su ile yıkandığında aknelerin engellenmesi mümkün olabilir.

 

Akne ile Sivilce Arasındaki Fark Nedir?

 

Sivilce ise; ciltte çok fazla bulunan yağ bezlerinin salgısını bırakması sonucu kanallar tıkanır ve yağ bazlı salgılar cilt tabakası arasında birikir. Buna bağlı olarak zaman içerisinde mikroorganizmalarla enfekte olarak ortaya çıkan bir cilt rahatsızlığıdır. Cilde uygulanan kimyasallar ve kozmetik ürünleri sivilceleri tetikleyen faktörlerdir. Ergenlik ile birlikte ortaya çıkar. Akne bir cilt hastalığıdır. Sivilce ise bu durumun belirtisidir. Cildin doğallığını bozmamak ve temiz tutmak sivilce oluşumunu engelleyebilir.

 

Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri İle Pürüzsüz Ciltlere Kavuşun

 

Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri düzenli kullanılmalıdır. Ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Sabırlı davranarak düzenli kullanıldığında güzel sonuçlar görmek mümkündür. Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri her cilt yapısına göre değişkenlik gösterir. Yağlı ve hassas ciltlerde La Roche Effaclar kulanımı uygundur. Köpüren bir jeldir. İçeriğinde La Roche – Posay Termal Su bulunur. Cildi kirden arındırır ve kir kalıntılarını temizler. Cilde tazelik hissi vererek gözenekleri açar.  Gözeneklerin daha iyi açılabilmesi için ılık su ile kullanılır. Elde köpürterek boyun ve T bölgesine dairesel hareketlerle uygulanıp soğuk su ile durulanır.

 

Akne ve sivilce bakım ürünleri arasında yer alan Biodrema Sebium Global Cover, akneye eğilimi olan ciltlerde kullanılır. Yeşil kompakt bölümünden sivilcelerin üzerine uygulanır. Renkli dokusu ile ciltteki pürüzlerin görünmesini engeller. Cilt tonunun doğal bir görünümde kalmasını sağlar. 12 saat boyunca kapatıcı ve matlaştırıcı etkisini devam ettirir. Gözeneklerin tıkanmasını engeller. Gözle temasından kaçınmak gerekir.

 

Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri arasında bulunan bir diğer üründe Babe Stop AKN Keratolytic Fluid Jel’dir. İçeriğinde %7 serbest glikolik asit bulunur. Yoğun soyucu etkisi olan bir üründür. Akşamları kuru ve temiz cildin boyun ve yüz bölgelerine emilimi tamamen sağlanana kadar masaj yaparak uygulanır. 3 haftalık kullanımdan sonra 4. hafta ara verilmesi gereklidir.

 

Akne ve Sivilce Bakım Ürünleri hakkında detaylı bilgi için ecza360 sitesini ziyaret edebilir, cilt sorunlarınıza çözüm olacak ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.Önemli Uyarı!
Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.